Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 MIEGAMASIS*

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeWed 29 Feb 2012, 03:09

MIEGAMASIS* 35db85111175193 MIEGAMASIS* 36698a111175199
MIEGAMASIS* E82651188674578 MIEGAMASIS* F9929a188674583
*sex guru


Last edited by Chuck on Sun 06 May 2012, 06:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeThu 01 Mar 2012, 22:00

Net nesiekia vonios,vos spėja batus palikti už lovos ribų ir gulasi tiesiai per vidurį užsitempdama antklode per visur kur įmanoma,neva apsauga nuo pašalinių įsibrovimų.Kelias minutes prasuka vakaro vaizdinius galvoje bandydama sustoti ties kiekvienu matytu žmogumi,bet kažkodėl visi įgavę Bass veido bruožus.
-My new best friend.
Sumurma be džiugesio balse ir galiausiai kvėpavimas pavirsta į lygų.Smigo,taip sakant.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeThu 01 Mar 2012, 22:10

-Serena?
Pasiekia miegamajį jau kurį laiką, vis sukdamas galvą į šoną ir primerkdamas akis, šukteli į vonios pusę, kol susipranta, kad kaikas, užbėgęs viskam prieš akis, jau įsitaisęs po jo kaldra. Plati šypsenėlė ir šleivas žingsnis link lovos jau sagstantinis marškinių apykaklę ir metant megstinį į šoną. Viskio stiklinė, iš tiesų, ten stovėjo, tikrai ne su šia paskirtim, Bartas jau kurį laiką skundžiasi dantenų skausmais, kol stomotologai gaišta laiką, jis malšina skausmą stipriais painkilleriais gurkšnojant juos viskyje.
Jokio sujudimo ir iš ten, ar ji smigus? Vos spėja prasegti diržo sagtį. Mirksi, mirksi, mirksi, kol susiduria su problema į kurią iš trijų lovų jam reikėtų gultis? Nors ir iš kitos pusės, nors ir mintyse rėkdamas "NE, ne, NE - TAMSAI" jo akių ovaluose, užvirsta į savo patalus šalia Serenos, nebeturėdamas jėgų labiau atlaisvint savo kelnių. Nugrimsta, tikrai ne ten kur norėtų. Zzz.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 03:16

Vienas,bet labai įkyrus saulės spindulys veržiasi į kambarį,kad tik paryškintų pagirių svorį.Verčiasi nuo saulės link C pramerkdama vieną akį,tada vėl užsimerkia.
-Shit,tai tiesa.Labas rytas!
Bakst iš alkūnės anam į šoną,kad prasibudintų ir susirinktų turtus,kurie irgi nori būt pasiekti saulės spindulių po paskutinio C bandydama atsisegti kelnes,dar pora milimetrų ir S jau būtų šovusi lauk.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 03:28

C nosys ima raukytis, nuo saulės spindulių ne ką mažiau, nei nuo pamylėtos S alkunės, ties jo šonu. Tiesia ranką į S, kažkaip galvodamas, kad jis miega kairiam krašte ir staliukas ant kurio turėtų būti užuolaidų pultas yra būtent toje direkcijoje. Pirštai gana įprastai perbėga S pilvu viršun link krutinės, kažką apčiuopiant iškylaus - nepasivargina ir pačiupinėti, tai akyliau.
Trys sekundės ir jo smakras su piestu stovinčia ševeliūra galvūgalį pakyla aukštyn, viena atmerkta akis į ranką, poto į S veidą...lova, Serena, jis.. kas vyksta?
-No offence.
Atleidžia delną iškeldamas jį viršun, nuo jos apvalumų.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 03:37

-Būtent tą ir pasakysiu Blair,jeigu ji kada nors sužinos.
Traukia antklodę ant akių,nes ketina amžiams pasilikti C lovoje ir nebegrįžti į plačiąją visuomenę.Bet ši mintis trunka tiek trumpai,kiek dykuma burnoje pasidaro nebepakeliama.Vėl išlenda lauk,jau sėdasi bandydama nežiūrėt į tą vis dar nesutvarkytą prasegtų kelnių reikalą.
-Su tuo paskutiniu kokteiliu padarei man didelę paslaugą,kuri šiandien pasireiškia galvos skausmu.
Patrina delniuku kaktą.
-Tavo vonia užsirakina?
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:03

Alkūnė pasiremia į pagalvę, žandas į kumštuką.
-Turėjai omenyje reikalą tarp Archibaldo ar mudviejų?
Šypsenėlė, jos neprieštaravimas net ir sukant visą skrandį, jam leidžia įsivaizduoti, kad jo ranka, gali tenai užsibūti ilgėliau, tapu tapu atgal.
-Kaip susargdinau, taip ir išgydysiu, priekaištai išgaruos, lyg nė nebutų buvę.
Žvilgteli žemyn link savo pasidydžiavimo būstinės, kas čia ją taip trikdo?
-Aš vistiek labiau mėgstu dušą, pasidalinsim.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:13

-Chuck,tarp mūsų jokio reikalo nebuvo,bet vilties neatimu.
Čiumpa jo ranką ir krimsteli į pirštą,kad tas laikytų rankas arčiau savęs,tada susisuka iš plaukų kuodą ir vėl pabando pavaidinti,jog lipa iš lovos,bet galiausiai smenga atgal į patalus-jėgų nulis.
-Aš alkana,panaudok savo magiją pusryčiams į lovą.Ir gal žinai kur mano telefonas?
Dušo mintį jau pamiršta,namai už kažkiek aukštų,grįš už metų kitų ir pasinaudos ramiai.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:27

-Darling, neturėjau omenyje sekso, tai perdaug akivaizdu, mano kelnės, kaip ir tavo liemenėlė, toj pačioj vietoj, kaip ir vakar.
Bando nuleisti viską juokais, o kas daugiau jam belieka, totalus fail - pagrindinis tikslas išsiaiškint, kokiu būdu jis sugebėjo atsijungti per penkias minutes?
-Kad viltis rusentų abipusė, pagerbsiu tave pirmos moters statusu, kuri ištiesų mano lovoje tik miegojo.
Papurto ranką su apkramtytu pirštu, susijuokdamas iš pastebėjimo.
-Kaip tyčia į vidurinį.
Lieka plačiai šypsotis, vėl susmigdamas visu veidu į paduške, pavymui jos sugrižimo į patalus.
-Ar mes vis dar žaidžiam drąsa-drąsa?
Pagal viską, virtuvė Bass'ų apartamentuose egzistuoja, tik kaip ekspozicija, mažai kuo ten naudojamasi. Gušteli pečiais dėl mobilaus.

Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:37

-Esu pagerbta,bet tikiuosi po kiekvieno vienos nakties nuotykio paprašai,jog pakeistų patalynę?Ar nedavedi merginų iki miegamojo?
Balse nulis sarkazmo,nors norėtų,bet neišeina-nuovargiauja tiesiai ant plunksnų ir šilko.
-Taip,metu tau drąsos iššūkį-sumedžiok sau ir draugams maisto.Galiu duoti lengvinančią užuominą-paskambink kam nors ir užsakyk.
Pavarto akytes,kas atsiliepia galvos skausmui.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:45

-Įžeidinėji Palace personalą.
Susiraukia, na taip vesis jis čia bet ką, o jei ir vedasi pasirūpina viskuo prieš, per ir po - be priekaištų. Lenkiasi atgal prie jos, bet vos užgaudęs jos nedviprasmį žvilgsnį tik debteli.
-Nieks nekaltas, kad guli toje pusėje, kur aš laikau visą naudingą techniką.
Paima į rankas, apartamentinį telefoną, paskambinti žemyn, kas šiandienos meniu, slenka laisva ranka, per kelnių klešnes, užtraukdamas kartu ir kelnių užtrauktuką up, randa savo telefoną.
-Ar tavo skrandis turi pageidavimų?
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 04:55

-Blynai bei braškės,kava,sultys ir kepti vafliai.Ir tegul atneša mažą rožytę vazoje,šiaip.Šitą galėsi abskelbti visam pasauliui.
Tada apsidairo aplinkui,bet niekur neužmato tokio rytinio stebuklo kaip televizorius.
-Gali gauti televizorių?Pažiūrėtume filmukus.
Veido išraiška tokia lyg jiems vis dar aštuoneri.
-Ir gali paklausti ar mano mama dar negrįžo?
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 05:05

Vos ne pažodžiui susako viską į telefoną, kaip priedo pridėdamas grietinėlę, kuri buvo praleista tarp žodžių.
-Pagal eiliškumą, tavo eilė nuo ano stalo paimti laptopą, jis prijungtas prie kabelinės.
Be menkiausio prieštaravimo, sutinka su pasiūlymu, bet jei reiks įdėti savo dalį į tai, spiriasi iš savo koinyčių, buvimas lovoje su vakarykščiu garderobu, ne pats maloniausias dalykas žemėje ir jis tai spėjo įvertinti.
(Ar Lily grįžus paliksiu spręsti tau.)
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 05:13

Pasižiūri į laptopą ant stalo,demonstratyviai ištiesia ranką objektų link.
-Nepasiekiu,paprašysim,jog paduotų,kai atneš valgyti,nes jei man teks palikti tavo migį,tai su visam,o su mama aš dar nepasiruošusi susitikti.
Apsiverčia ant šono į C pusę,pasikiša rankutę po galvą ir palaukia kol jis baigs pokalbį.
-Kodėl tu neišspiri manęs lauk?
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 06:03

Perspėja, kad visą padėklą atitemtų iki miegamojo, nes nė vienas iš jų, nesiruošia greitu laiku iš jo kur nors pasišalinti, numetą ragelį, kažkur ant lovos galūgalio. Pakreipia galvą į S(is) su nauja kūno padėties projekcija, po dar įdomesnio klausimo.
-Išspirsiu, jei bandysi kurstysi tarp mūsų šeimyninę atmosferą.
Kilsteli antakį.
-Pridėk pliusą, o poto jį panaikink, atimk minusą pridėdama pliusą, gausi lygiai... Esmė tame, kad derinies prie interjero, turėtum savimi didžiuotis, nagi. Beto paėmus tylėlimą, bendrininkavimą, visas suteiktas vakarykštes paslaugas, you're in huge debt, darling.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 08:13

-Supratau,tuoj užkimšiu savo burną blynais ir nebekankinsiu tavęs mielybėmis.Bet ačiū,kad išvedei mane vakar iš ten ir bent jau garsiai nepasakei koks aš blogas žmogus.
Lūpytė truputį patempta,bet visi sentimentai greitai dingsta iš jos veido.
-Jei nori gali dar kartą paliesti.
Kalba apie savo iškilumus,ką jau čia.Apetaizeris prieš pusryčius.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 08:49

Lūpu kampučiu perbėga šypsnis, atstato delną paverstą į viršų, belieka sulaukti sudaužimo su josios - no problem.
-Juk nemanai, kad atsisakysiu?
Matyt painkilleriai atšilino jo smegenėles, o jai pačiai užteko ir tų metų praleistų atskirai nuo visų, kad visi vaikystės sentimentai ir be animacinių filmukų įsišlietų į visą šio guru kambario aurą. Antakiai viršun, šypsena on, stotas į šoną, pasiruošimas.. puolam! Kad jau gavo leidimą, tai su visu trenksmu, prisitraukia ją, užgriūna pats, palaimingai pagraibo ir šoniukus, ne tik kur pagrindinis tikslas, kol galiausiai ausis pasiekia prašaliečio ir palace personalo atsikremštimas.
C krypteli galvą šonan, perkreiptu žvilgsniu, lyg tikrai nesuprasdamas, kas dar jį čia laiko, be maisto pateikimo, juk jie ir taip žino kas meniu, pristatymo nereikia.
-What?! LEAVE.

Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 08:58

Paliest,o ne užgriūt visu turiniu ir taip ant silpno rytinio skranduko,stumia C šonan ranka modama atėjusiam.
-Paduokit laptopą nuo stalo,ačiū.
Įgauna į rankas ir apdovanoja persigandusį žmogų savo firmine 'aš graži ir tai žinau' šypsena.Tada 'are you fucking kidding me' žvilgsnis į šone besivoliojantį Chuck.
-Apsimesiu,jog to net nebuvo,tavo kilni širdis pasirodo labai įsijautusi.Apramink ją blynais su šimtą trečią kartą kartojama trisdešimt devinta Simpsonų serija.
Jungia aparatą,kita ranka susiieškodama kavos puodelį.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 09:07

Sugniaužia kumštuką, visas susiraukdamas, bet ne piktybiškai, tik šiaip... jis tikrai jau buvo beįsijautantis į veiksmą, jinai jį žudo, LĖTAI.
-Iki apačios man nė nebuvo šansų, nia?
Nuskamba, kaip klausimas, bet dėja, ne ir atsakymo sulaukt nereikia. Atsitiesia į lovą, veidu į sieną, isižioja, laukia oro lėktuvėlio nešančio blyną jam į burną.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 09:15

Patupdo laptopą ant C kojų,pati prisitraukia padėkliuką su maistu,šakute kabina blyno gabaliuką,ant viršaus braškė ir viską padažo į grietinėlę-sau,bet žvilgsnis užkliūna už neįprasto vaizdo šone,fine.
-Už tėtį?
Nelaukdama atsakymo paguldo skanėstą ant C liežuvio,pati laisvąją ranka pasiimdama vaflį ir atsikąsdama,taip dar kelis kartus blyną verčia oro lėktuvėliu ir skraidina į C skrandį,pati gana smarkiai susikaupusi į filmuką,net ir užsimiršti spėjo apie negandą atvedusią ją į C lovą.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 09:30

Pirštu dar parodo, kad pakaišytų jam daugiau pagalvių po galvą, iš tokios pozos prastai žiūrisi. Frazė "už tėtį" buvo netikus kaip niekad, bet kadangi blynas buvo itin gardus, tai jau tiek to. Šypsnis iš siužeto, mėgaujantis jau 7 lėktuvėliu.
-Ir visgi kiek gerų tipsų, turi šis multikas, šiektiek pašlifuoji ir gali stebint Manhattaną. O buvau įsitikinęs, kad tavo topų topas yra sailor moon.
Ima braškę nuo padėklo, kanda savo tipišku lūpų apžiojimu, lyg pozuodamas prieš objektyvą.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeFri 02 Mar 2012, 09:38

Praleidžia pro akis pagalves,nereikia per daug įsijausti.Kai iš blynų lieka tik balta lėkštė,paduoda jam sulčių stiklinę-pasilaikyti teks pačiam,šiaudelio nėra.
-Pastarąją parą tu apie mane labai daug sužinojai,kažin kur tai nuves?
Papurto galvą.
-Ne,net negalvok,žemyn tikrai neves,ypač po šio ryto,bet kokie artimesni santykiai jau bus įgavę buitinį atspalvį.
Susigaudo C telefoną,kad susigaudytų valandose.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeSat 03 Mar 2012, 00:16

Primerkęs akis, nužvelgia, tiriančiu žvilgsniu, bet po jos pasipurtymo, sustato viską į vietas, tai buvo tik juokas.
-Na čia ir kurios pusės pažiūrėsi, nepasakyčiau, kad žymiai, tiesa sakant niekada neįtaikei į paslaptingųjų tipą.
Lenkiasi link naktinio stalelio jo pusei, daro stalčių, traukia lauk tabletkų pakelį, suplaks hangover kokteiliuką vėliau. Įmetęs vieną iš jų į žabtus ir užsigėręs sultimis, pakiša delną su dar viena balta tabletike jai.
-Cosmopolitano statistika rodo žymų šios "palaipsniui - viskas ne iš karto" taktikos dominavimą, tačiau priešingai nei Archibaldui, tai nelabai veikia ant manęs, greit prarandu susidomėjimą. Tad, kai hormonai apsireikš visu pajėgimu, žinai kur rasti mano lovą.
Back to top Go down
Serena
Kiss me hard before you go
Serena


post'ai : 6468
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeSat 03 Mar 2012, 03:12

-Kas čia per tabletė?
Neima iškart,žiūri į mažą baltą dėmelę ant jo delno,kad ir kas čia būtų,bet jei numalšins likusį blogumą,kurio net blynai,vafliai ir braškės nepanaikino,tai ji tikrai paims.
-Tai reiškia,jog sentimentalus rytas tik vienkartinis variantas ir jo daugiau nebepraktikuosim?Nes su Blair nuolat taip darydavom,tik jokių Simpsonų-pusryčiai pas Tiffany's tai vienintelis vaizdas,kurį priima jos akys.Gal man jai paskambinti?
Klausia labiau savęs negu C,bet jis irgi laisvas išreikšti nuomonę.
Back to top Go down
Chuck
Dark Prince
Chuck


post'ai : 5434
miestas : NYC

MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitimeSat 03 Mar 2012, 03:31

-Balta, apvali, mano burnoje, taigi išmėginta - nenužudys.
Kilsteli delną aukštėliau, jau paskaudo laikyt, tokį neišpasakytą svorį.
-Išsiaiškinkim vieną dalyką, lyginti mane su Waldorf, tai..
pasipurto.
-Ar aš tavo naujas BFF or something?
Išsivėpia, nė nesureikšminęs skambučio thing, jo telefonas priešais ją, kažkur knygelei, tikrai rastum ir Blair kontaktus.
Back to top Go down
Sponsored content





MIEGAMASIS* Empty
PostSubject: Re: MIEGAMASIS*   MIEGAMASIS* Icon_minitime

Back to top Go down
 
MIEGAMASIS*
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Bass Apartamentai -
Jump to: